Tarptautinė vaikų knygos diena Viniuje
Autorius Darbuotoja Milda on balandžio 4, 2016 6 Šeimynos naujienos/fotografijos Naujienos su Nėra komentarų
Mūsų vaikai dažnai laisvalaikį leidžia su knyga, o įdomias ir patikusias istorijas mėgsta inscenizuoti. Vaikams labai patinka V.Landsbergio jaunesniojo pasakos. Štai kelios rašytojo mintys, kurios užbūrė ir vyresnius.
„Aš nežinau nei vieno žmogaus, gyvo sutvėrimo, kuris veiktų be meilės. Gėlės pražysta iš meilės, jos vilioja bites, muses ir kitus nori sugundyti. Viskas gamtoje yra sklidina meilės. Saulė tave šildo, tu gali tai suprasti kaip tam tikrą meilės formą. Kad ji tave pastebėjo, atkreipė į tave dėmesį ir tau padėjo. Ne tik duodama D vitamino, bet ir tame metafiziniame lygmenyje. Kaip Dievas, kuris rūpinasi visais be išlygų – ir vabalais ir uodais. Ir tu gali mokytis tos meilės iš saulės.
Iš mėnulio gali mokytis tos šaltosios, vienišųjų, liūdnųjų meilės, tų, kurie reikalauja, kad juos kas nors apšviestų, kurie neturi savo šilumos, kurie iš kitų malonės yra matomi“.
Tad paminėti Tarptautinę vaikų knygos dieną sugalvojome netradiciškai. Mes dalyvavome Vilniuje balandžio 1 dieną vykusiame respublikiniame teatrų festivalyje „Žodžiai“ ir suvaidinome pasaką „Pelytė Vanda ir jos draugai“ pagal V.Landsbergio kūrinius ‚Pelytė Zita“ ir „Briedis Eugenijus“.
Išvyka ir organizatorių padovanotos marškinėliai ir laikinos tatuiruotės nudžiugino visus dalyvavusius.
Parašykite komentarą Atšaukti atsakymą
Mūsų tikslas: Užtikrinti globojamam (rūpinamam) ir laikinai globos namuose apgyvendintam vaikui globos (rūpybos), ugdymo (mokymo, lavinimo ir auklėjimo), socialines paslaugas, sudaryti kitas tinkamas sąlygas ir palaikyti aplinką, kurioje jis galėtų saugiai augti, vystytis bei pasiruoštų savarankiškam gyvenimui visuomenėje.
Paskutiniai komentarai
Naujausi įrašai
Kita informacija
Vaiko ir Šeimos Gerovės Centras
Kodas: 190313070
Faks. (8 349) 52442, Tel. (8 349) 59212
jonavosvaikai@gmail.com
Sprendimas: Arnas
© Copyright 2023. Sistema WordPress. Dizaino autoriai - Antoni Botev & Evgeni Dimov