Tarptautinė vaikų knygos diena Viniuje

Autorius Darbuotoja Milda on balandžio 4, 2016 6 Šeimynos naujienos/fotografijos Naujienos su Nėra komentarų


 

Mūsų vaikai  dažnai laisvalaikį leidžia  su knyga, o įdomias ir patikusias istorijas mėgsta inscenizuoti. Vaikams labai patinka  V.Landsbergio jaunesniojo pasakos.  Štai kelios  rašytojo  mintys, kurios užbūrė ir vyresnius.

„Aš nežinau nei vieno žmogaus, gyvo sutvėrimo, kuris veiktų be meilės. Gėlės pražysta iš meilės, jos vilioja bites, muses ir kitus nori sugundyti. Viskas gamtoje yra sklidina meilės. Saulė tave šildo, tu gali tai suprasti kaip tam tikrą meilės formą. Kad ji tave pastebėjo, atkreipė į tave dėmesį ir tau padėjo. Ne tik duodama D vitamino, bet ir tame metafiziniame lygmenyje. Kaip Dievas, kuris rūpinasi visais be išlygų – ir vabalais ir uodais. Ir tu gali mokytis tos meilės iš saulės.

Iš mėnulio gali mokytis tos šaltosios, vienišųjų, liūdnųjų meilės, tų, kurie reikalauja, kad juos kas nors apšviestų, kurie neturi savo šilumos, kurie iš kitų malonės yra matomi“.

Tad paminėti Tarptautinę vaikų knygos dieną  sugalvojome netradiciškai. Mes dalyvavome Vilniuje balandžio 1 dieną vykusiame respublikiniame teatrų festivalyje „Žodžiai“ ir suvaidinome pasaką „Pelytė Vanda ir jos draugai“ pagal V.Landsbergio kūrinius ‚Pelytė Zita“ ir „Briedis Eugenijus“.

Išvyka ir organizatorių padovanotos  marškinėliai ir laikinos tatuiruotės nudžiugino visus dalyvavusius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

į viršų