Archyvai – 2016 rugsėjo

25
Rgs
2016
Šokio maratonas

Šokio maratonas

Autorius 3 Šeimyna on rugsėjo 25, 2016 3 Šeimynos naujienos/fotografijos Naujienos su Nėra komentarų

Maratono tikslas – atsipalaiduoti, išlaisvinti save, pasilinksminti bei pasivaržyti su kitais, šokiui neabejingais vaikais, kartu išbandant savo jėgas ir ištvermę. Šokių maratono dalyviai džiaugiasi energingu ir linksmu renginiu, kuris dovanoja milžinišką geros energijos pliūpsnį. Po renginio globojami vaikai klausė kada vėl bus maratonas. Visi vaikai buvo apdovanoti diplomais.

Skaityti plačiau

24
Rgs
2016
ANGELŲ SARGŲ ŠVENTĖ KAUNE

ANGELŲ SARGŲ ŠVENTĖ KAUNE

Autorius 1 Šeimyna on rugsėjo 24, 2016 1 Šeimynos naujienos/fotografijos 2 Šeimynos naujienos/fotografijos Naujienos su Nėra komentarų

Šiandien puikiai laiką praleidome Kaune. Lankėmės Policijos ir visuomenės šventėje. Dalyvavome visose šventėje organizuojamose veiklose, susipažinome su policininkų, kariškių darbu, apžiūrėjome jų darbo įrankius, techniką. Stebėjome kaip dirba spec. burys. Pabandravome su ministru pirmininku A. Butkevičiumi. Stebėjome žirgų ir šunų pasirodymus. Diena buvo praleista labai turiningai ir linksmai. Ačiū mūsų ANGELAMS SARGAMS, netik už apsaugą,… Tęsti skaityti ANGELŲ SARGŲ ŠVENTĖ KAUNE

Skaityti plačiau

19
Rgs
2016
Rudens spalvų apsupti..

Rudens spalvų apsupti..

Autorius 5 Šeimyna on rugsėjo 19, 2016 5 Šeimynos naujienos/fotografijos su Nėra komentarų

Jei būčiau paukštis, skrisčiau aplink žemę paskui visus rudenius. Džordžas Elijotas (George Eliot) Vieną gražią,geltoną ir truputį jau šaltoką rugsėjo popietę, visi 5-tos šeimynos vaikai kūrė rudeninę instaliaciją. Besišnekučiuodami, bešmaikštaudami rinkome lapus ir juos klijavome ant senų, jau nebenaudojamų skėčių. Kiekvienas priklijuotas rudeninis lapas – tai gražiausi ir nuoširdžiausi mūsų linkėjimai kiekvienam praeiviui. Su šia… Tęsti skaityti Rudens spalvų apsupti..

Skaityti plačiau

1
Rgs
2016
Su rugsėjo pirmąja

Su rugsėjo pirmąja

Autorius 3 Šeimyna on rugsėjo 1, 2016 3 Šeimynos naujienos/fotografijos Naujienos su Nėra komentarų

Mes su globojamais vaikais pasitikome rugsėjo 1-ąją. Palinkėjome vieni kitiems sėkmės naujose mokyklose, gerų draugų ir sėkmės turtinant savo žinių bagažą. Ar girdi – ir vėl skambutis aidi. Vadovėliuose nubudo raidės. Į klases plačiai duris atvėręs Grįžta vasaros takais rugsėjis. Ir po paslaptingą mokslo šalį Leidžiasi keliaut visi, kas gali. Su Rugsėjo 1-ąja!

Skaityti plačiau

į viršų