You can change the world

If you want to see and feel the way we live, and you can share your time, energy while staying with us we warmly welcome you to come.

Continue reading

Jonava Child and Family Welfare Center

Currently we have 46 children, living in 6 groups. Foster children – orphans and deprived of parental care children between 1 and 18 years of age with permanent guardianship or temporary custody.

From 1995 to 2012 were adopted 27 children – 3 Lithuanian and 24 adoptive families of foreign nationals.
Siblings are accommodated in the same family, senior mentor and the patronage of the smaller brothers and sisters.

Continue reading

Edukacinė stovykla „Jaunųjų energetikų akademija“

July 21, 2019 - No Comments

Džiugios žinutės sulaukė vaiko ir šeimos gerovės centro vaikai. Globojami (rūpinamieji) vaikai kelintus metus iš eilės yra kviečiami į UAB „Renerga“ organizuojamas stovyklas. Šiemet edukacinė stovykla „Jaunųjų energetikų akademija“ vyko Antalieptėje nuo liepos mėn. 15d. iki 19d. Visi stovyklos dalyviai buvo...

Read

„Nutieskime sveiką ir saugų draugystės kelią 4“.

July 5, 2019 - No Comments

2019-07-01-03 dienomis vykdėme Saugaus eismo tęstinį žygį pėsčiomis prisimenant ir laikantis saugaus eismo taisyklių  „Nutieskime sveiką ir saugų draugystės kelią 4“. Eiti dienos ir tamsiu paros metu pėsčiomis iš Jonavos, aplankyti jo apylinkes, aplankyti Makštavos kaimą ir jo apylinkes, bendrauti su vietos bendruomenės...

Read

Sporto festivalis “Saulės vaikai 2019″

June 13, 2019 - No Comments

2019-06-12 dieną vykome į Birštoną dalyvauti sportiniame festivalyje “Saulės vaikai 2019″. Išbandė jėgas šiose sporto rungtyse:  Mini futbolas,  100m bėgime, šlapias tinklinis, estafetės 200m x 8. Klausėmės koncerto  “Antikvariniai Kašpirovskio dantys”, vaikai šoko, šėlo kartu su atlikėjais,...

Read

Instaliacija

October 10, 2015 - No Comments

Spalio mėnesį vaikai ir dirbantys žmonės darėme instaliaciją, pamatę tris gražias daržoves, pagalvojome, kad tai gali būti šeima.

Read

VASARIS – SVEIKATOS IR SPORTO VISIEMS MĖNUO

November 1, 2014 - No Comments

2014 m. vasario mėn. pakvietėmė vaikų globos namų globojamus vaikus dalyvauti „Vasaris – sveikatos ir sporto visiems mėnuo“ renginiuose. Kvietėme visus pasirūpinti ne tik fizine, bet ir psichine sveikata. Organizavome relaksacines valandėles, muzikos terapiją, aromaterapiją bei kvadrato varžybas. Vaikai liko patenkinti.

Read

DARBAS PUOŠIA ŽMOGŲ IR PASAULĮ

March 13, 2015 - No Comments

Dirbame ne tik buities darbus, bet ir mokomės rankdarbių, kaip papuošti savo aplinką. Argi ne gražiai atrodo Edvinas, Gabija ir Vaida, kai dirba?

Read
To top