Archives for 2014 December

19
Dec
2014
Jau 20-ąjį kartą švenčiame PADĖKOS DIENĄ

Jau 20-ąjį kartą švenčiame PADĖKOS DIENĄ

By Darbuotoja Agnė on December 19, 2014 in 6 Šeimynos naujienos/fotografijos Naujienos with No Comments

2014 metų gruodžio 16 dieną, Jonavos rajono vaikų globos namuose buvo švenčiama tradicine tapusi padėkos diena. Čia gyvenantys vaikai, kalbėdami apie šią dieną, sako, jog būtent per padėkos dieną, savo namuose pamato tiek daug suaugusiųjų. Šie suaugusieji yra ypatingi: jie ne tik prieš kalėdas, tačiau visus metus dalijasi savo gerumu su čia gyvenančiais vaikais. Šventės… Tęsti skaityti Jau 20-ąjį kartą švenčiame PADĖKOS DIENĄ

Read more

11
Dec
2014

Linksmai mokėmės rūpintis švara – ŠVARIŲ RANKŲ KONKURSAS

By Darbuotoja Agnė on December 11, 2014 in Naujienos with No Comments

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) drauge su Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) bei Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija kasmet kviečia darželinukus, pradinių klasių moksleivius ir šeimas prisijungti prie iniciatyvos „Švarų rankų šokis 14“ – lavinti asmens higienos įpročius ir kūrybiškai pažvelgti į švarių rankų svarbą – sukurti originalų šokį, nufilmuoti. Tiek pernai, tiek šiais metais… Tęsti skaityti Linksmai mokėmės rūpintis švara – ŠVARIŲ RANKŲ KONKURSAS

Read more

11
Dec
2014
Šventėme HELOVINĄ

Šventėme HELOVINĄ

By Darbuotoja Agnė on December 11, 2014 in Naujienos with No Comments

Spalio 31 d. mūsų namuose apsigyveno gausybė zombių, monstrų bei kitų nežemiškų būtybių – visi susirinko švęsti Heloviną. Šeimynos pristatė save, atliko smagias, o drąsiausieji, ir siaubingas, užduotis. Buvo renkama baisiausia kaukė. Energingiausieji galėjo išlieti jėgas šokdami, o vyriausieji – vakare žiūrėdami šventės dvasią atitinkantį filmą.

Read more

10
Dec
2014
Padėkos diena

Padėkos diena

By Administracija on December 10, 2014 in Naujienos with No Comments

Gruodžio 16 dieną, 17 valandą kviečiame visus draugus, rėmėjus, čia gyvenusius vaikus, dirbusius darbuotojus į tradicinę, kalėdinę Padėkos dienos šventę.

Read more

8
Dec
2014
EKOLOGINIS KONKURSAS „MANO ŽALIOJI PALANGĖ“

EKOLOGINIS KONKURSAS „MANO ŽALIOJI PALANGĖ“

By Darbuotoja Agnė on December 8, 2014 in Naujienos with No Comments

2014 m. kovo – gegužės mėnesį, sėjome ir auginome įvairius prieskoninius ir vaistinius, kambarinius ir lauko augalus. Laistėme, prižiūrėjome pomidorus, agurkus, našlaites, čiobrelius. Šeimyna pasipuošė įvairiausiais žalumynais, kurie ankstyvą pavasarį džiugino akį. Pateikdami konkursui idėjos aprašymą ir nuotraukas patekom į ekologinio konkurso “Žalioji palangė” antrajį etapą, gavome Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro padėką.

Read more

3
Dec
2014

Čia gyvena aktoriai ir režisieriai – dalyvavome tarptautinio festivalio “Stop Frame” konkurse “Mano kinas”

By Darbuotoja Agnė on December 3, 2014 in Naujienos with No Comments

Spalio 8-10 d. Kauno kino teatre „Romuva“ vyko V-asis tarptautinis medijų ir fotografijos filmų festivalis „Stop Frame“. Festivalio konkurse “Mano kinas” buvo vertinami įvairių kategorijų filmai: vaidybiniai, dokumentiniai, edukaciniai, animaciniai, fotofilmai, vaizdo klipai. Mes komisijos vertinimui pateikėme vaidybinį filmą „X + Y + ? = MEILĖ“. Nelikome nepastebėti ir gavome nominaciją „Už kūrybinius ieškojimus” .… Tęsti skaityti Čia gyvena aktoriai ir režisieriai – dalyvavome tarptautinio festivalio “Stop Frame” konkurse “Mano kinas”

Read more

To top