Archives for 2015 July

25
Jul
2015
“Sporto forumas 2015″

“Sporto forumas 2015″

By 3 Šeimyna on July 25, 2015 in 3 Šeimynos naujienos/fotografijos Naujienos with No Comments

Liepos 25 dieną dalyvavome sporto šventėje. Vaikams buvo suteikta galimybė dalyvauti įvairiose sporto rungtyse: kvadrato, tinklinio, virvės traukimo ir rankos lenkimo varžybose. Vaikai buvo laimingi, nes laimėjo dvi trečias vietas ir vieną antrą vietą. Vaikai grįžo su taurėmis ir medaliais. Esame dėkingi organizatoriams.

Read more

10
Jul
2015
RESPUBLIKINIS BENDRUOMENIŲ KONKURSAS     ” EISMO SAUGUMAS BENDRUOMENĖSE  2015″ TĘSIASI

RESPUBLIKINIS BENDRUOMENIŲ KONKURSAS ” EISMO SAUGUMAS BENDRUOMENĖSE 2015″ TĘSIASI

By Darbuotoja Agnė on July 10, 2015 in Naujienos with No Comments

Atsarga ir pagarba kitam gėdos nedaro.  Žygis „Neskubėk, saugiai žygiuok Jonavos apylinkės keliais“         Jaunystė, energija ir vasara geras ir smagus derinys būna  tik tada kai jis baigiasi be nelaimių. Kad galėtų atostogom džiaugtis visi, tiek vaikai, tiek suaugę, vaikų globos namuose  dirba atsakingi ir kompetetingi darbuotojai, kurie supranta prevencijos ir praktikos… Tęsti skaityti RESPUBLIKINIS BENDRUOMENIŲ KONKURSAS ” EISMO SAUGUMAS BENDRUOMENĖSE 2015″ TĘSIASI

Read more

9
Jul
2015
žygis pėsčiomis “Neskubėk, saugiai žygiuok Jonavos apylinkės keliais”

žygis pėsčiomis “Neskubėk, saugiai žygiuok Jonavos apylinkės keliais”

By 3 Šeimyna on July 9, 2015 in 3 Šeimynos naujienos/fotografijos Naujienos with No Comments

Liepos 5,6,7,dienomis vykdėme projektą: “Neskubėk, saugiai žygiuok Jonavos apylinkės keliais”. Globotiniai stengėsi pritaikyti saugaus eismo  gatvėje, prie vandens, prie laužo, tamsiu paros metu  taisykles. Šiuo žygiu globotiniai liko labai patenkinti, nes jų svajonė buvo išvykti su nakvyne kelioms paroms. Laiką leido smagiai, mokėsi gamtoje gaminti  maistą. .

Read more

8
Jul
2015
STOVYKLA “ATEITIES MOKSLININKAI”

STOVYKLA “ATEITIES MOKSLININKAI”

By 1 Šeimyna on July 8, 2015 in 1 Šeimynos naujienos/fotografijos 5 Šeimynos naujienos/fotografijos Naujienos with No Comments

Birželio 29 – liepos 3 dienomis dalyvavome bendrovės UAB “Renerga” organizuotoje stovykloje  “Ateities mokslininkai”. Stovyklos metu mūsų laukė nemažai iššūkių. Per 5 stovyklos dienas sužinojome labai daug naujo ir įdomaus apie saulės ir vėjo energiją, geoterminės energijos paslaptis, susipažinome su pirmojo lietuviško palydovo skrydžio užkulisiais, bepiločiais orlaiviais ir elektromobiliu. Visą laiką vyko daug kūrybinių užduočių,… Tęsti skaityti STOVYKLA “ATEITIES MOKSLININKAI”

Read more

To top