Jūs galite pakeisti pasaulį

Taigi, jei norite pamatyti ir pajausti, kaip mes gyvename, bei galite dalį savo laiko, energijos skirti buvimui su mumis, nuoširdžiai kviečiame Jus ateiti.

Skaityti plačiau

Jonavos Vaiko ir Šeimos Gerovės Centras

Šiuo metu gyvena 46 globojami vaikai, veikia 6 šeimynos. Globojami vaikai – našlaičiai ir be tėvų globos likę vaikai nuo 1 iki 18 metų amžiaus, kuriems nustatyta: nuolatinė globa ir laikinoji globa.

Nuo 1995 metų iki 2012 metų įvaikinti 27 globojami vaikai – 3 Lietuvos piliečių šeimoje, 24 įvaikinti užsienio piliečių šeimose.
Vienos šeimos vaikai apgyvendinami toje pačioje šeimynoje, vyresnieji prižiūri ir globoja mažesniuosius brolius ir seseris.

Skaityti plačiau

KTU Ekonomikos ir verslo fakulteto studentų dovana

gruodžio 4, 2021 - 1 komentaras

Dėkojame KTU Ekonomikos ir verslo fakulteto studentas už dovanotus advento kalendorius – advento laikotarpis bus pripildytas ne tik malonių laukimo ir susikaupimo akimirkų, tačiau ir saldumo potyriu .

Skaityti

Eismo saugumas bendruomenėse 2021

spalio 31, 2021 - Nėra komentarų

  Spalio 14 dieną dalyvavome projekte „Eismo saugumas bendruomenėse 2021″, kurio metu pėsčiomis ėjome į Jonavos kurčiųjų pirminę organizaciją,į edukacinę valandėlę „Rankų darbo muilo gaminimas“. Isvykos metu mokėmės saugaus eismo vykstant grupei žmonių į renginį, prisiminėme ir kartojome saugaus eismo...

Skaityti

Projekto „Eismo saugumas bendruomenėse 2021″ tęsinys

spalio 30, 2021 - Nėra komentarų

Spalio 23 tęsėmė dalyvavimą projekte „Eismo saugumas bendruomenėse 2021″. Šį kart mūsų renginukas buvo „Saugus elgesys su riedžiais“ . Mokėmės saugiai pramogauti: vaikai važinėjosi riedžiais ir riedučiais sky parke, dviračių takais. Kartojome reikalingas laikytis saugaus eismo taisykles,kad tiek patys,tiek...

Skaityti

„Gydomoji relaksacija“

vasario 18, 2020 - 1 komentaras

Šios dienos vaikai laukia noriai. Relaksacija -  erdvė  atsipalaiduoti,  pajusti ramybę savo kūne bei sieloje. Po renginio vaikai išsakė savo nuomonę, daugiausia patinka ramybė ir jausmas kurį patiria relaksacijos metu.       

Skaityti

Minėjome pasaulinę dieną be tabako

birželio 1, 2016 - Nėra komentarų

Pasaulinė sveikatos apsaugos organizacija 1987 m. paskelbė gegužės 31-ąją Pasauline diena be tabako. Šią dieną visi rūkantieji skatinami bent vieną dieną nerūkyti. Visuomenė skatinama susipažinti su rūkymo žala ir pasauline tabako epidemija. Paradoksalu, bet paklausus paauglį, kodėl jis rūko, dažniausiai išaiškėja, kad...

Skaityti

Joninės

birželio 24, 2016 - Nėra komentarų

Birželio 24 d., nuostabi diena. Jonavos vaikų globos namų globojami vaikai sveikina Jonus ir Janinas su gražia švente. Tą diena vaikai rašė sveikinimus ant šaligatvio , iš pieštų gėlių ant asfalto pynė vainiką. .

Skaityti
į viršų