Jūs galite pakeisti pasaulį

Taigi, jei norite pamatyti ir pajausti, kaip mes gyvename, bei galite dalį savo laiko, energijos skirti buvimui su mumis, nuoširdžiai kviečiame Jus ateiti.

Skaityti plačiau

Jonavos Vaiko ir Šeimos Gerovės Centras

Šiuo metu gyvena 46 globojami vaikai, veikia 6 šeimynos. Globojami vaikai – našlaičiai ir be tėvų globos likę vaikai nuo 1 iki 18 metų amžiaus, kuriems nustatyta: nuolatinė globa ir laikinoji globa.

Nuo 1995 metų iki 2012 metų įvaikinti 27 globojami vaikai – 3 Lietuvos piliečių šeimoje, 24 įvaikinti užsienio piliečių šeimose.
Vienos šeimos vaikai apgyvendinami toje pačioje šeimynoje, vyresnieji prižiūri ir globoja mažesniuosius brolius ir seseris.

Skaityti plačiau

Valstybės diena

liepos 7, 2020 - Nėra komentarų

Liepos 6-oji – Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo, Valstybės diena. 1253 m. liepos 6-ąją dieną buvo karūnuotas pirmasis ir vienintelis Lietuvos karalius Mindaugas. Šią dieną minime visi, taip pat ir mūsų vaikai. Kepėme pyragus, piešėme, žaidėme futbolą, kai kurie konstravo, piešė Lietuvos vėliavą. 21.00 val. dainavome...

Skaityti

„Nutieskime sveiką ir saugų draugystės kelią“

liepos 5, 2020 - Nėra komentarų

Jonavos vaiko ir šeimos gerovės centro 5 šeimynos 6 globojami vaikai 2020–06–29,30 ir 2020-07-01-02;  susiruošė į saugaus eismo tęstinį žygį pėsčiomis prisimenant ir laikantis saugaus eismo taisyklių:  „Nutieskime sveiką ir saugų draugystės kelią 5“. Ėjome dienos  metu pėsčiomis iš Jonavos, aplankėme Makštavos...

Skaityti

„Savęs pažinimas ir emocijų valdymas“

birželio 25, 2020 - Nėra komentarų

Vaikai dideliu džiaugsmu eina į šio projekto veiklas. Jose dalyvauja. Su džiaugsmu laukia kitos dienos. Bendrauja su bendruomenės vaikais.         

Skaityti

Rugsėjis

rugsėjo 3, 2019 - Nėra komentarų

Iš lėto vasara jau iškeliauja. Gandrai į tolimą kelionę išveda vaikus. O jus visus rugsėjo balsas šaukia sugrįžti į mokyklą, sėst į suolus ir susitikt senus draugus.  

Skaityti

Senjorų diena

spalio 6, 2016 - Nėra komentarų

Spalio 4 dieną vaikai skubėjo į Jonavos socialinių paslaugų centrą paminėti pagyvenusių žmonių dieną. Spalvingu koncertu ir linkėjimais Jonavos senjorus sveikino gausiai susirinkę svečiai, o vaikų globos namų jaunuoliai parodė vaidinimą „Pelytė Vanda ir jos draugai“.  Susirinkusieji džiugiai priėmė vaikų parodytas...

Skaityti

PROJEKTAS „VAIKŲ ANIMACINIAI FILMAI“ FOLKLORO SKAIČIUOTĖS“

lapkričio 24, 2015 - Nėra komentarų

Lapkričio 24 dieną lankėmės Vilniuje, dalyvavome projekte „Vaikų animaciniai filmai“ Lietuvių folkloro skaičiuotės“. Globojami vaikai kūrė filmą, pagal lietuvių folkloro skaičiuotę. Užsiėmimo metu piešė, kūrė aplikacijas, judėjo, fotografavosi su sukurtomis aplikacijomis po specialiu stovu, įgarsino ir pagamino...

Skaityti
į viršų