Jūs galite pakeisti pasaulį

Taigi, jei norite pamatyti ir pajausti, kaip mes gyvename, bei galite dalį savo laiko, energijos skirti buvimui su mumis, nuoširdžiai kviečiame Jus ateiti.

Skaityti plačiau

Jonavos Vaiko ir Šeimos Gerovės Centras

Šiuo metu gyvena 46 globojami vaikai, veikia 6 šeimynos. Globojami vaikai – našlaičiai ir be tėvų globos likę vaikai nuo 1 iki 18 metų amžiaus, kuriems nustatyta: nuolatinė globa ir laikinoji globa.

Nuo 1995 metų iki 2012 metų įvaikinti 27 globojami vaikai – 3 Lietuvos piliečių šeimoje, 24 įvaikinti užsienio piliečių šeimose.
Vienos šeimos vaikai apgyvendinami toje pačioje šeimynoje, vyresnieji prižiūri ir globoja mažesniuosius brolius ir seseris.

Skaityti plačiau

„Nutieskime sveiką ir saugų draugystės kelią“

liepos 5, 2020 - Nėra komentarų

Jonavos vaiko ir šeimos gerovės centro 5 šeimynos 6 globojami vaikai 2020–06–29,30 ir 2020-07-01-02;  susiruošė į saugaus eismo tęstinį žygį pėsčiomis prisimenant ir laikantis saugaus eismo taisyklių:  „Nutieskime sveiką ir saugų draugystės kelią 5“. Ėjome dienos  metu pėsčiomis iš Jonavos, aplankėme Makštavos...

Skaityti

„Savęs pažinimas ir emocijų valdymas“

birželio 25, 2020 - Nėra komentarų

Vaikai dideliu džiaugsmu eina į šio projekto veiklas. Jose dalyvauja. Su džiaugsmu laukia kitos dienos. Bendrauja su bendruomenės vaikais.         

Skaityti

Joninės

birželio 25, 2020 - Nėra komentarų

Kaip ir visam mieste, taip ir pas mus vyko smagi šventė. Vaikai apie tą šventę žino nemažai, patys 23 dieną buvo miesto šventėje. O šiandiena šventėme įstaigoje.           

Skaityti

„Neries kuždesiai“

rugsėjo 5, 2015 - Nėra komentarų

Jonavos Kultūros centre, Meno galerijoje, rugpjūčio 28 dieną vyko eilėraščių konkurso „Neries kuždesiai“ , skirto Jonavos 265-sioms  metinėms,  apdovanojimai. Kristina Žabaitė buvo apdovanota  diplomu. Eilėraštis tikrai puikus. Džiaugiamės kartu su ja.   Jonavai Kai vakaro tyloj Nurimsta medžiai Ir pasigirsta...

Skaityti

Kartu su „dideliais vaikais“

gegužės 24, 2015 - Nėra komentarų

                   Gegužės 18 ir 22 dienomis tik pasibaigus pamokoms vaikų globos namų vaikai  skubėjo į susitikimą. Buvo susitarę susitikti su neįgaliųjų centro lankytojais ir lopšelio darželio „Saulutė“ vaikais. Su jais planavo žygiuoti dviračių ir pėsčiųjų takais. Eidami vis kalbėjo, kaip bus sutikti ir...

Skaityti

Miesto šventė „MES MYLIM JONAVĄ“

rugpjūčio 10, 2014 - Nėra komentarų

Vaikai ruošėsi dalyvauti Jonavos miesto šventėje jau prieš mėnesį. Jie patys eisenai kūrė dirbtines gėles, atnaujino Vaikų globos namų emblemą. Eisena pavyko puikiai, šventė vaikams patiko, buvo labai smagu:)

Skaityti
į viršų