Jūs galite pakeisti pasaulį

Taigi, jei norite pamatyti ir pajausti, kaip mes gyvename, bei galite dalį savo laiko, energijos skirti buvimui su mumis, nuoširdžiai kviečiame Jus ateiti.

Skaityti plačiau

Jonavos Vaiko ir Šeimos Gerovės Centras

Šiuo metu gyvena 46 globojami vaikai, veikia 6 šeimynos. Globojami vaikai – našlaičiai ir be tėvų globos likę vaikai nuo 1 iki 18 metų amžiaus, kuriems nustatyta: nuolatinė globa ir laikinoji globa.

Nuo 1995 metų iki 2012 metų įvaikinti 27 globojami vaikai – 3 Lietuvos piliečių šeimoje, 24 įvaikinti užsienio piliečių šeimose.
Vienos šeimos vaikai apgyvendinami toje pačioje šeimynoje, vyresnieji prižiūri ir globoja mažesniuosius brolius ir seseris.

Skaityti plačiau

Kovo 11-oji

kovo 12, 2020 - Nėra komentarų

Trečiadienį – kovo 11 dieną – Jonavoje vyko tradicinis bėgimas „Obeliskas A. Kulviečiui – Jonava“. 31-ą kartą rengiamos varžybos yra Lietuvos bėgimo taurės (LBT) trečiasis etapas. Nemažai dalyvių Jonavos centre varžėsi bėgdami 2 km distanciją. Tame tarpe buvo ir mūsų globojamas vaikas  ir tuo jis...

Skaityti

Žiemos atostogos

vasario 21, 2020 - Nėra komentarų

Šiandiena su globojamais vaikais lankėmės „Sporto arenoje“ „Charlie pizza“ picerijoje. Aptarėme ką nuveikėme per atostogas, kaip turiningai jas leidome, vaišinomės tuo kas ką užsisakė.       

Skaityti

„Gydomoji relaksacija“

vasario 18, 2020 - Nėra komentarų

Šios dienos vaikai laukia noriai. Relaksacija -  erdvė  atsipalaiduoti,  pajusti ramybę savo kūne bei sieloje. Po renginio vaikai išsakė savo nuomonę, daugiausia patinka ramybė ir jausmas kurį patiria relaksacijos metu.       

Skaityti

3 Šeimynos laisvalaikio fotografijos

birželio 23, 2014 - Nėra komentarų

Skaityti

MES DIRBAME , MAŽUS, BET SVARBIUS DARBUS

rugpjūčio 8, 2014 - Nėra komentarų

Ketvirtos šeimynos vaikai moka ir nori dirbti. Jie dirba įvairius darbus kieme: grėbia lapus, sodina ir prižiūri gėles , namuose šeimininkauja šeimynoje: gamina valgyti, tvarko namus, siuva, mezga.Taip vaikai  ne tik praleidžia laisvalaikį, bet ir mokosi  savarankiškai gyventi.

Skaityti

Žaidžiame krepšinį net per naktį

gegužės 18, 2015 - Nėra komentarų

2015- 05-15 dieną Kaune  vyko „Naktinis krepšinis“ Socialinė pedagogė Svetlana kartu su vaikų globos namų komanda vyko žaisti krepšinį su 3 vaikų globos namų komandom  Jonavos vaikai 1, 2, 3″. Sekėsi puikiai, nors ir nelaimėjome, bet smagiausia tai dalyvauti, o dar smagiau žaisti per lietų ir per vėją. Pūtė...

Skaityti
į viršų