Meilė ir draugystė ne tik per Kalėdas daro stebuklus

Autorius Darbuotoja Agnė on gruodžio 20, 2015 1 Šeimynos naujienos/fotografijos 2 Šeimynos naujienos/fotografijos 3 Šeimynos naujienos/fotografijos 4 Šeimynos naujienos/fotografijos 5 Šeimynos naujienos/fotografijos 6 Šeimynos naujienos/fotografijos Naujienos su Nėra komentarų

Tai žodžiai iš vaikų vaidinimo “ Pelytė Vanda ir jos draugai“ 2015-12-16 dieną vaikų globos namuose vyko jau tradicine tapusi Padėkos diena. Kurios metu vaikus globojantys,  remiantys privatūs asmenys ir organizacijų ar įstaigų vadovai bei atstovai turi galimybę susitikti ir pabendrauti su vaikais ir jų auklėtojais. O vaikai atsidėkoti jiems savo dėmesiu, šypsena ir  kūryba. Smagu kartu  pasidžiaugti metų pasiekimais, aptarti naujus poreikius.  Šį, trečiadienio vakarą, kaip ir kasmet per padėkos dieną,  vaikus aplankė ne vienas garbus ar  ir ilgametis draugas,  svečias. Visus juos sutiko vaikai su šypsena, lydėjo į šeimynas. Svečiai bendravo su vaikais, vaišinosi  pačių vaikų keptais ir gamintais skanėstais. Po pokalbių šeimynose svečius  kvietė pasižiūrėti vaikų sukurtą trumpą koncertuką į salę. Vaikai priststė  vaidinimą  „Pelytė Vanda ir jos draugai“ pagal V. Lansbergio tekstus, aišku, į juos įpynę savo apmąstymus, savas  mintis. O juk fantazijos ir energijos tai jau vaikams tikrai pakanka. Šiai dienai jie ruošėsi iš anksto. Juk reikėjo laiko    apgalvoti  ne tik temas,  vaidmenis, bet  ir „pasimatuoti“ juos. Po ilgų diskusijų ir repeticijų atrinkti tikrai norintys ir daug darbo įdėję artistai. Štai tie, su kuriais kartu džiaugėmės repeticijų metu ir kurie džiugino svečius šį neeilinį vakarą:

pelytė Vanda – Evita,

tarakonas Alojyzas Dzioba – Kermantas,

varnas Kronkaitis- Aurimas,

katinėlis- Eugenijus,

kirmėlytė- Viktorija,

musytė- Olanda

seneliai- Benediktas ir Evelina,

merginos susiruošusios į slaptą pasimatymą  su  nematytu draugu – Ieva ir Greta,

nepažįstamas draugas parke- Laurynas.

Dėkojame šiems jaunuoliams  ir jų auklėtojoms už atliktus nesuskaičiuojamus darbus, už gerą nuotaiką ir  praleistas akimirkas kartu.

  Jei naujienos  sudomino prašome pasiskaityti, ką apie šventinį vakarą rašo  ir dienraščiai „Alio Jonava“  2015-gruodžio 23 dienos numeryje  Laimos Rinkevičiūtės straipsnis „Apsimestinio gerumo nereikia“ ir „Naujienų“  2015 gruodžio 22 dienos numeryje Nijolės Keturkaitės straipsnis „Geradariams ir bičiuliams- vaikų plačiai atvertos durys ir nuotaikingas koncertas“. Dėkojame jiems už gražius žodžius.

O trumpas šios  šventės ir vaidinimo ištraukas žiūrėtike mūsų  youtube puslapio paskyroje  spustelėje nuorodą: https://youtu.be/QQK9T-dH4xw

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

į viršų